Samsug GALAXY Camera czyli… aparat fotograficzny z Androidem

Zaprezentowany niedawno na targach w Berlinie, nowy Samsung GALAXY Camera to najnowocześniejszy aparat fotograficzny, który działa przy pomocy systemu Android.

Ma przy tym dostępną funkcję WiFi, bądź też łączność 3G lub 4G. Samsung GALAXY Camera łączy w sobie funkcję aparatu fotograficznego i programu do obróbki zdjęć, jednocześnie umożliwiając ich udostępnianie w sieci.

Jak przystało na nowoczesne urządzenie tego rodzaju, poza typowym aparatem, Samsung GALAXY Camera posiada również opcję kamery wideo, którą nagramy świetnej jakości filmy. Podobnie, jak same fotografie – można je od razu edytować oraz udostępniać w internecie.

Trzeba przy tym koniecznie podkreślić, że Samsung GALAXY Camera ma parametry techniczne znacznie lepsze, niż te posiadane przez wbudowane aparaty znajdujące się w dotychczasowych smartfonach. Samsung GALAXY Camera jest idealny nie tylko dla amatorów, ale i dla tych, którzy potrzebują profesjonalnych plików wizualnych. Za wysoką klasę obrazu odpowiada tu m.in. opcja 21-krotnego powiększenia optycznego.

Dodatkowo, ponadprzeciętna jakość smartfona jest zasługą rozdzielczości wynoszącej aż 16Mpix. Na uwagę zasługuje również sam ekran HD Super Clear Touch. A wszystko to działa, dzięki wgranemu systemowi operacyjnemu Android 4.1, który oferując intuicyjne menu umożliwia komfortową obsługę całego urządzenia.